Parafia pw. Świętego Jakuba Apostoła w Dąbrówce Królewskiej
Dąbrówka Królewska

KOLĘDA 2020

Niedziela, 14 Luty 2021 r.

KOLĘDA 2020


KOLĘDA 2020r. – Wspólna modlitwa na Mszy Świętej w Kościele
8.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Mieszkańcy po byłej Szkole Podstawowej  
- Pani H. Drzystek
- Pan Woinka
- Pani Pyszora
- Pani Wojciechowska
- Państwo Tiszer

9.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Leśniewska
- Państwo G.A. Mathiak
- Państwo Dembek
- Państwo Majta

10.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Szymachowscy
- Państwo Mossakowscy
- Państwo Goryńscy
- Państwo Turek

11.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo S.W. Mathiak
- Państwo Janc
- Państwo Sobczak
- Państwo Dolega
12.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Andelbrat
- Pani C. Maliszewska
- Pani G. Maliszewska
- Państwo Michelus

 13.12.2020r. godz. 13.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Sawiccy
- Państwo Arbszajtys
- Państwo A. K. Wojtaszewscy

15.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo K. R. Wojtaszewscy
- Państwo E. T. Wojtaszwscy
- Pan H. Wojtaszewski

16.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Pani M. Drzystek
- Państwo Kanios
- Państwo Szalkowscy
- Państwo Lewandowscy

17.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Pani T. Woinka
- Państwo Stępień
- Pan Lewandowski
- Państwo Drzystek
- Państwo Kania

18.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Szramowscy
- Pan T. Goryński
- Państwo Leśniak
- Państwo Robaczewscy
- Państwo R. A. Goryńscy
- Państwo Kalinowscy

19.12.2020r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Zięba
- Państwo I. A. Kozłowscy
- Państwo B. E. Kozłowscy
- Państwo M. C. Kozłowscy

20.12.2020r. godz. 13.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Tutka i Pan A. Tutka
- Państwo Ambroziak
- Państwo Dąbrowscy
- Państwo D. R. Wojtaszewscy
- Państwo Kozłowscy, Ekert, Dreher

KOLĘDA 2020r. cdn. (styczeń) – Wspólna modlitwa na Mszy Świętej w Kościele

05.01.2021r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Kozłowscy G. i A.
- Państwo Radziszewscy M. i T.
- Państwo Ceglewscy J. A.
- Państwo Zdziarscy B. S.

06.01.2021r. godz. 13.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Sankowscy J. T.T.
- Państwo Lewiccy
- Państwo Zeniak

07.01.2021r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Miąsko I. i K
- Państwo Krzeszewscy I. i S.
- Państwo Miąsko J. i J.
- Państwo Krzeszewscy Z. i L.

08.01.2021r. godz. 19.oo -  Dąbrówka Królewska
- Państwo Jendrny J. i A.
- Państwo Osieccy J. i Z.
- Państwo Zwolińscy H. i Z.
- Państwo Moreńscy Z. W.

09.01.2021r. godz. 19.oo -  GRABOWIEC
- Państwo Kiełbowicz M. i E.
- Państwo Gorzka K. i A.
- Pani Makowska H.
- Państwo Mossakowscy
- Państwo Osieccy K. i A.

10.01.2021r. godz. 13.oo -  GRABOWIEC
- Państwo Dopierała M. i K.
- Państwo Dopierała E. i Ł.
- Państwo Wojtkowiak J. W.
- Państwo Dopierała A. i J.

12.01.2021r. godz. 19.oo -  GRABOWIEC
- Państwo Jędrny J. i M.
- Państwo Kłosowscy
- Państwo Ostrowscy E. i R.
- Państwo Buca A. i J.
- Pani Buca J.
- Państwo Szubarowscy A. i K.

13.01.2021r. godz. 19.oo -  GRABOWIEC
- Państwo Gończ D. i G.
- Państwo Gończ A. i P.
- Pan Świątkowski O.
- Państwo Piotrowscy H. i R.
- Państwo Piotrowscy A. i M.
- Państwo Suszek A. i K.

14.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Dąbrzalscy
- Pan Buczkowski M.
- Państwo Polakiewicz P. i J.
- Państwo Polakiewicz G.i S.
- Państwo Lewicz I. i Z.

 15.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Kamińscy E. i M.
- Państwo Bombas M. i J.
- Pan Janik M.
- Pani Kaszubowska – Makowska W.
- Państwo Piaskowscy A. i Z.

16.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Żołnowscy K. D. i R
- Państwo Watkowscy T. i D.
- Państwo Polakiewicz M. S.
- Pan Grzebieniewski M.

 17.01.2021r. godz. 13.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Kiczyńscy M. i T.
- Państwo Gurbin H. E.
- Państwo Bielewscy E. i R.
- Państwo Wrzesińscy A. i I.
- Państwo Karasińscy M. R


19.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Wojtaszewscy P. D.
- Państwo Kuszewscy G. i J.
- Państwo Gajewscy H. i R.
- Państwo Witkowscy J. i R.
- Państwo Witkowscy A. i K.

20.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Rzeszowscy K. i M.
- Państwo Bożeńscy J. i W.
- Państwo Osipowicz D. D.
- Pani Wajer E. Pani Gorzka S.
- Państwo Szczepańscy M. B. i P.

21.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Ślusarczyk K. D.
- Pani Pszczółkowska O.
- Państwo Urbanek B. i R.
- Pani Kudrelek I.
- Państwo Kudrelek S. i S.

22.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Pani Gottschalk M.
- Państwo Sroka L. i A.
- Państwo Kucharscy J. M.
- Państwo Zienkiewicz G. D. i Ł


23.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Błaszczak J. H.
- Państwo Rynkowscy M. i M.
- Państwo Niezgoda G. i J.
- Państwo Matuszewscy K. F.

24.01.2021r. godz. 13.oo -  KŁÓDKA
- Pan Branicki A.
- Państwo Lewanowicz R. R.
- Pani Jankowska R.
- Państwo Błożejewscy W. i J.
- Pani Błażejewska J.
- Państwo Kaliszewscy H. i T.
- Państwo Stróżyńscy S. W.

26.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Kociszewscy H. i J.
- Państwo Kociszewscy S. i R.
- Państwo Kociszewscy B. i R.
- Państwo Kowalscy M. Z.

27.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Pan Kociszewski A.
- Państwo Wójcik M. i K.
- Państwo Kociszewscy G. i T.
- Pan Kociszewski J.
- Państwo Trzcińscy D. R.
- Pani Lewandowska E.

28.01.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Stróżyńscy E. i G.
- Państwo Kiełbowicz A. i K.
- Państwo Kiełbowicz K. i M.
- Państwo Kiełbowicz A. i W.

29.01.2021r. godz. 19.oo -  ROGÓŹNO ZAMEK
- Państwo Kukla J. i K.
- Państwo Wypij D. i I.
- Państwo Urbaniak M. i Ł.
- Państwo Pokorscy R. i Z.
- Państwo Retz
- Państwo Błaszkiewicz M. i A.

30.01.2021r. godz. 19.oo -  ROGÓŹNO ZAMEK
- Państwo Szprynieccy A. i M.
- Państwo Dąbrowscy
- Państwo Retz Z. i H.
- Pani Szpryniecka M.
- Państwo Dembek P. i K.

31.01.2021r. godz. 13.oo -  ORLE
- Państwo Sprynieccy M.M. oraz Państwo Jarguz
- Państwo Florek W. B.
- Państwo Rusoń M. i P.
- Państwo Rusoń L. i M.

KOLĘDA 2020r. (luty 2021) – Wspólna modlitwa na Mszy Świętej w Kościele

02.02.2021r. godz. 19.oo -  GRABOWIEC
- Państwo Gończ D. i G.
- Państwo Gończ A. i P.
- Pan Świątkowski O.
- Państwo Piotrowscy H. i R.
- Państwo Piotrowscy A. i M.
- Państwo Suszek A. i K.

03.02.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Dąbrzalscy
- Pan Buczkowski M.
- Państwo Polakiewicz P. i J.
- Państwo Polakiewicz G.i S.
- Państwo Lewicz I. i Z.

 04.02.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Kamińscy E. i M.
- Państwo Bombas M. i J.
- Pan Janik M.
- Pani Kaszubowska – Makowska W.
- Państwo Piaskowscy A. i Z.

05.02.2021r. godz. 19.oo -  KŁÓDKA
- Państwo Żołnowscy K. D. i R
- Państwo Watkowscy T. i D.
- Państwo Polakiewicz M. S.
- Pan Grzebieniewski M.

 06.02.2021r. godz. 19.oo -  ORLE/DĄBRÓWKA KRÓL.
- Państwo Wiśniewscy D. K. A. J.
- Państwo Wiśniewscy E. i M.
- Państwo Szeliga A. M. K. M.

07.02.2021r. godz. 13.oo -  SALNO
- Państwo Waszewscy B. J.
- Pani Waszewska L.
- Państwo Wydrzyńscy A. M. K. Ł. B.
- Państwo Szlitkus M. Z.
- Państwo Madej A. P. A.
- Państwo Jaranowscy

09.02.2021r. godz. 19.oo -  SALNO
- Państwo Buchalscy B. D.
- Pani Jaranowscy M. T. J. A.  
- Państwo Leszkiewicz A. P. J.
- Pani Kudrelek W.
- Państwo Flis M. Z. A. J.

10.02.2021r. godz. 19.oo -  SALNO
- Państwo Matuszewscy B. S.
- Państwo Lewandowscy K. Ł. N.
- Państwo Mróz J. W. P.
- Pani Mróz J.
- Państwo Woinka N. P. A. A.
- Państwo Gołuńscy I. S.

11.02.2021r. godz. 19.oo -  SALNO
- Pani Preczewska K.
- Państwo Goralewscy B. T.
- Państwo Mrozińscy W. J. Ł.
- Pan Szymkiewicz M.
- Pani Jańczak J.

12.02.2021r. godz. 19.oo -  SALNO
- Państwo Pożeczka B. D. D. B.
- Malinowscy G. G.
- Pańsctwo Pyszora I. i A.
- Państwo Jóźwik B. A. J.

13.02.2021r. godz. 19.oo -  SALNO
- Państwo Witkowscy H. S. W.
- Państwo Maliszewscy E. D. J.
- Państwo Matuszewscy M. i D. B.
- Pani Tymińska E.
- Pan Bansen H.

14.02.2021r. godz. 13.oo -  SALNO
- Państwo Lewandowscy A. A.  
- Państwo Matuszewscy E. A.
- Państwo Miąsko D. M.
- Pani Zielińska E.
- Państwo Skonieczny A. K.
- Pani Drzazga K.

 

 

16.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Państwo Jastrzębscy B. J.

- Państwo Szulc M.M.

- Państwo Bembenek J.P.

- Pani Drzazga M.

- Państwo Grabowscy G. Z.A.K.D.

  • Państwo Prądzińscy K.J.

 

17.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Państwo Zalewscy G. A. Ł.

- Państwo Pyszora M.J.

- Państwo Zalewscy B.M.

- Państwo Smoczyńscy M.R.

- Pan Maliszewski K.

 

18.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Państwo Paruzel Z.Cz.

- Państwo Smoczyńscy M. Z.

- Państwo Preczewscy A.R.

- Państwo Głowaccy M.A.

- Pani Piotrowska T.

 

19.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Państwo Szeliga M.J.

- Państwo Jankowscy D.R.

- Państwo Mrozińscy S.E.H.

- Pani Gronowska U.

 

20.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Państwo Bocheńscy E.R.

- Państwo Malinowscy W.J.

- Panowie Wojtaszewscy J. i R.

- Państwo Bogaleccy J.M.

- Państwo Bocheńscy J.G.

- Państwo Woinka B.K.

- Pan Szczepański G.

 

21.02.2021r. godz. 13.oo – SALNO

- Państwo Sułkowscy J.A.

- Pani Górna M.

- Państwo Gardian Z.J.

- Państwo Szczepańscy M.L.

- Państwo Kawka K.S.

- Państwo Głowaccy E. R.

 

 

23.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Pani Biczkierów E.

- Państwo Bonas M.A,

- Państwo Cierniccy M.D.

- Państwo Sądowscy K.J.

- Państwo Staśkiewicz E.M.

 

24.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Państwo Olińscy E.J.

- Państwo Krzeszewscy T.K.

- Państwo Bieliccy A.B.

- Państwo Bembenek M.J.

 

25.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Państwo Dolata T.W.

- Pani Gajewska D.

- Państwo Miąsko B.M.

- Pani Redmerska M.

- Państwo Plec T.W.

- Pani Kraczewska H.

- Państwo Maliszewscy K.M.

- Preczewscy H.J.

 

26.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- Państwo Cesak H.Z.

- Pani Ballowska K.

- Państwo Ceglewscy M.D.

- Państwo Pawłowscy M.M.

- Pani Szwaracka H.

- Państwo Kardach B.L.

- Państwo Zaborowscy M.J.

 

27.02.2021r. godz. 19.oo – SALNO

- PaństwoGardian K.M.

- Pani Witkowska J.

- Państwo Dorawa K.T.

- Pani Gospodarewicz J.

- Państwo Jabłońscy P.K.

- Państwo Porzeczka B.J.

- Pani Porzeczka S.

 

28.02.2021r. godz. 13.oo – SALNO

- Pan Popielarski J.

- Państwo Smoczyńscy M.D.

- Malinowscy H.K.

- Pani Krelska R.

- Państwo Woinka G.E.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
9.00, 10.00, 11.15

Dni powszednie
18.00

BIURO PARAFIALNE

Tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym