XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne (05.07.2020r.)

Witam i pozdrawiam wszystkich parafian i miłych gości.

Wszystkim jubilatom i solenizantom oraz przeżywającym jakiekolwiek rocznice składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

Sprawy niewymagające obecności w kancelarii parafialnej nadal można załatwiać telefonicznie lub drogę email-ową.

Dziś XIV Niedziela Zwykła. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz.18.00, w niedziele o godz.9.00 i 11.00

Trwając w okresie wakacyjnym pamiętamy o codziennej modlitwie i świętowaniu Dnia Pańskiego.

W poniedziałekspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Po Mszy św. (jeśli pogoda pozwoli) spotkanie dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców na ognisku przy plebani.

We wtorek – Na zakończenie Mszy św. nabożeństwo do patrona naszej parafii św. Jakuba Ap.

W środę spomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera. Przed Mszą św. o godz.18.00 Nowenna do MBNP.

W czwartek –Na zakończenie Mszy św. modlitwa do św. Jana Pawła II.

W piątek – Przed Mszą św. o godz.18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W sobotęŚwięto św. Benedykta, opata, patrona Europy

W niedzielę XV Niedziela Zwykła. W niedzielę odpust ku czci NMP z Góry Karmel w Świętem suma o godz.11.30.

Składamy podziękowania Państwu Wiesławie i Januszowi Malinowskim oraz Państwu Elżbiecie i Ryszardowi Bocheńskim za posprzątanie naszej świątyni i kwiaty.

W sobotę na godzinę 11.00 prosimy o przygotowanie naszej świątyni (pastowanie podłogi oraz kwiaty) mieszkańców Salna Państwa Emilię i Henryka Mrozińskich oraz Państwa Danutę i Ryszarda Jankowskich.

Dziękuje za okazywanie pomocy w pracach wokół naszego kościoła i plebani. Serdeczne podziękowania składam Panu Damianowi i Panu Tomaszowi za skoszenie trawy i przycinkę żywopłotu. Bóg zapłać !

Dziękuje za składane ofiary na utrzymanie naszego kościoła.

Osoby, które mają pragnienie serca, aby złożyć swoją cegiełkę na remonty naszej świątyni mogą to uczynić osobiście lub przelewem na konto parafii.