XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne (26.07.2020r.)

Osobom wyjeżdzającym na urlopy - życzę szczęśliwej podróży i udanego wypoczynku oraz bezpiecznego powrotu. W czasie wakacyjnym nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego - niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie.

Sprawy niewymagające obecności w kancelarii parafialnej można załatwiać telefonicznie lub drogę email-ową.

Dziś XVII Niedziela Zwykła - ODPUST PARAFIALNY.

Msze św. w tygodniu od wtorku do soboty o godz.18.00, w niedziele o godz.9.00 i 11.00.

W środęWspomnienie św. Marty

W piątekWspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

1. sobotę – spomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Pierwsza sobota miesiąca od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Na zakończenie adoracji nabożeństwo pierwszosobotnie. Tego dnia rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcam do podjęcia abstynencji i wpisu do księgi wyłożonej na stoliku z prasą pod chórem.

W niedzielę XVIII Niedziela Zwykła

W poniedziałek 27.07.2020r. nie ma Mszy św.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Zofii i Czesławowi Paruzel oraz Państwu Mirosławie i Zbigniewowi Smoczyńskim za złożoną ofiarę na kwiaty oraz za staranne posprzątanie i przygotowanie naszej świątyni na odpust parafialny.

W sobotę na godzinę 11.00 prosimy o przygotowanie naszej świątyni mieszkańców Salna - Państwa Marlenę i Jarosława Bembenek oraz Państwa Annę i Bogdana Bielickich.

Kolekta inwestycyjno-gospodarcza z ubiegłej niedzieli wyniosła 872,00 zł. Z całego serca BÓG ZAPŁAĆ!

Bóg zapłać za ofiary złożone na MIVA Polska na środki transportu dla Misjonarzy w wysokości 135 zł. 10 gr. Bóg zapłać!

Dziękuje za składane ofiary oraz cegiełki na remont naszego kościoła.