XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne (06.09.2020r.)

W obliczu epidemii módlmy się z ufnością o jej opanowanie i oddalenie. Prośmy także, za wszystkich zmarłych i chorych, ich najbliższych oraz za służby medyczne, sanitarne i porządkowe.

Dziś XXIII Niedziela Zwykła. Odpust w Szynwałdzie.

Msze św. w tygodniu: od wtorku do soboty o godz.18.00, w niedzielę o godz.9.00 i 11.00. !!! W poniedziałek nie ma Mszy Św. !!!

Kancelaria parafialna w poniedziałki nieczynna.

We wtorek - Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – w polskiej tradycji zwane jako święto Matki Bożej Siewnej.

• Na Mszy św. obrzęd błogosławieństwa – poświęcenie ziarna siewnego i nasion
  • Na zakończenie Mszy św. litania do patrona naszej parafii św. Jakuba Ap.

W środę

• Przed Mszą św. o godz.18.00 Nowenna do MBNP – będziemy modlić się we wszystkich intencjach: osobistych, rodzinnych i wspólnotowych.

W czwartek

• Na zakończenie Mszy św. modlitwa do św. Jana Pawła II.

W piątek

• Przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji parafian.

W niedzielę XXIV Niedziela Zwykła.

• Tego dnia przypada 13 dzień miesiąca września – Dzień Fatimski. O godz. 10.30 Różaniec Fatimski wraz z procesją wokół kościoła.
  • W Polsce rozpocznie się X Tydzień Wychowania pt.: „Budujemy więzi”.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Teresie i Wojciechowi Dolata oraz Państwu Dominice i Marcinowi oraz Pawłowi Miąsko za kwiaty oraz posprzątanie naszej świątyni.

W czwartek na godzinę 19.00 prosimy o posprzątanie naszej świątyni – narzeczonych Joannę Kania i Krzysztofa Wolff.

20 września w Grudziądzu - odbędzie się koncert papieski w ramach IV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.

Z serca składam serdeczne Bóg zapłać !