Ogłoszenia parafialne na XXV NIEDZIELA ZWYKŁA (C)

Niedziela, 18 Wrzesień 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXV NIEDZIELA ZWYKŁA (C)

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne (18.09.2022r.)

Dziś XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich parafian i miłych gości !

• Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszych modlitwach pamiętajmy o pracownikach mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.

• Naszą modlitwą otaczamy również wszystkie dzieci i młodzież naszej parafii wspominając Św. Stanisława Kostkę.

• III niedziela m-c kolekta inwestycyjno-rachunkowa. Bóg zapłać za złożone ofiary!

Msze św. w tygodniu:

• od wtorku do soboty – o godz.18.00

• w niedzielę - o godz.9.00, godz.10.00 i o godz.11.15

Kancelaria parafialna czynna - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

W środę – Święto Św. Mateusza, Ap. i Ewang.

W piątek – Wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prb.

W niedzielę – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

• 108 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

• Proszę chętnych rodziców o zgłaszanie dzieci i odbiór deklaracji, które mają przystąpić do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej w tym roku katechetycznym.

• W parafii zrodziła się inicjatywa do stworzenia nowej wspólnoty, a będzie to Krąg Biblijny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się do Księdza Proboszcza. Więcej informacji na temat działania wspólnoty wkrótce.

• Zapraszam na spotkania rozpoczynające się Mszami św.:

• w środę - rodziców dzieci mających przystąpić do sakramentu I Komunii Świętej.

• w piątek kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania .

• 30 września (piątek) o godz.10.00 odbędzie się Uroczysta Msza św. z poświęceniem nowego pomnika pomordowanych w czasie II Wojny Światowej przez Jego Ekscelencje Księdza Biskupa Wiesława Śmigla. Proszę o zarezerwowanie sobie tego czasu i o pomoc w przygotowaniach.

• Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni oraz kwiaty – mieszkańcom Salna Państwu Marlenie i Jarosławowi Bembenek oraz Państwu Annie i Bogdanowi Bielicckim.

• W sobotę na godzinę 11:00 o wysprzątanie naszej świątyni oraz kwiaty prosimy mieszkańców Salna Państwa Teresę i Kazimierza Krzeszewskich Państwa Elżbietę i Jana Olińskich oraz Pana Mariusza Staśkiewicz.

Dziękuje za ofiary składane na wkład własny remont naszego kościoła.

Osoby, które pragną złożyć ofiarę

mogą to uczynić osobiście lub przelewem

na konto parafii

93 9484 1033 2306 1600 9905 0001.